Otevření školy 30.9.2024

Dobrý den,

dnes jsme obnovili výuku.
Děkujeme všem rodičům za ochotu dopravovat své děti po vlastní ose bez možnosti autobusové dopravy.
V současné chvíli nelze plně využívat vodu z vodovodního řádu, a tak si děti umývají ruky z pet lahví, mohou si ji i nalít na pití. V mateřské školce jsme zatím omezili čištění zoubků a podobné aktivity, abychom předešli možným zdravotním obtížím.
Další problém je v současné chvíli vysychání zaplavených sklepních prostor. Jelikož voda zaplavila i kotel na tuhá paliva, není možné zatím topit ani do velmi vlhkého sklepa uložit nové uhlí. Proto vás žádáme, aby vaše děti nechodily do školy nalehko, ale v teplejším oblečení.
Vše se snažíme ve spolupráci s obcí řešit, avšak nic nejde tak rychle, jak bychom si přáli.

Pavla Zápotocká